- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
41
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Peciak
32
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Jakchcesz
26
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
6
Straszne. Polka ma polski akcent a nie brytyjski:
1
@Kgorecki2500 Ale serio teraz wszyscy będą się jarać tymi odklejeńcami z konfy? :< A oni znowu będą sobie napędzać kliki i wyświetlenia swoją "walką" z systemem i wywracaniem stolików, że Wam nie szkoda czasu na takie cyrki.
14
@Kgorecki2500 Strasznie irytuje mnie czepianie się akcentu i wymowy. Sam fakt, że płynnie mówi po angielsku wystarcza.
1
@Kgorecki2500 Został już wyjaśniony w komentarzach.
0
@Kgorecki2500 Szczerze mówiąc co za różnica jaki akcent ma ktoś, kto współpracuje z antypolską partią z Niemiec?
0
@kuz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14635679#comment-14635685
czyli jednak się interesujesz tematami politycznymi?
5
@kuz Wolę jarać się Konfederacja niż tymi samymi nieudacznikami , czyli PIS i PO.
0
@Ryoumen Nie, nie interesuje się. Znam ją z memów gdzie ludzie toczą bekę, a konfy tam chyba najwięcej.
7
@Kgorecki2500, podejrzewam, że dużo osób oceniających język obcy innych ludzi nie potrafi porozmawiać z nikim w obcym języku, jakimkolwiek