La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

1

Finał Euro finałem Euro ale za 5 dni startuje sezon 2024/25 Ekstraklasy!

W meczu otwarcia Jagiellonia Białystok u siebie podejmie Puszczę Niepołomice.
Czy jesteście na to gotowi?

konto usunięte

2

@Stinger_ @FcPortoFan1999 już jest gotowy na relację na Rambli z meczów Ekstraklasy :)

konto usunięte

1

@Mixtape Nie mogę się doczekać. Kowalski z Warty strzelił w słupek w meczu z Koroną Kielce.

1

@Stinger_ w piatek rowniez gra Slask z Lechia i ten mecz sie ciekawie zapowoada. Nie mozna rowniez zapominac o Wisle Krakow, ktora gra w czwartek rewanz w kwalifikacjach do ligi europy. Ach ta piekna Polska

0

@Lanosss No tak ale Śląsk z Lechią to drugi mecz kolejki dlatego o nim nie wspomniałem. Mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawie.

A co do Wisły to czekam na rewanż z Llapi z niecierpliwością. Wiem w jakiej sytuacji jest Wisła i wiem, że ta runda (tzn. awans do następnej) to max co mogą zrobić ale jeśli awansują dalej i jeśli by wygrali w Kosowie to dla mnie osobiście będzie to bardzo na plus.

Wiem, że śmiesznie to brzmi ale to Lech, Raków czy Pogoń powinny się wstydzić, że nie grają z Llapi, a nie Wisła Kraków, która nie dość, że skończyła sezon w środku tabeli pierwszej ligi to jeszcze jest osłabiona względem poprzedniego sezonu.

0

@Mixtape Jestem gotowy, natomiast bardzo możliwe że będą nieco skromniejsze relacje @Stinger_ niż w zeszłym szalonym sezonie.

1

@FcPortoFan1999 Dlaczego skromniejsze relacje? Weź nam tego nie rób.
Można się śmiać ale ja często niestety pracuje w sobotę lub po prostu robię inne rzeczy (npm w niedzielę) i Twoja relacja na La Rambli jest bezcenna.

0

@Stinger_ Bo nie wszystkim się to może podobać.

0

@FcPortoFan1999 To jest La Rambla, zresztą świat internetu. Co się przejmujesz w ogóle?
Jakbym ja się miał wszystkim co zobaczę na tej stronie przejmować to już dawno musiałabym skończyć ze wszystkim, a na pewno nie zamierzam tego robić.

0

@Stinger_ A tak na poważnie.To chodzi mi o to że nie będę mógł po prostu pełnych kolejek relacjonować w tym sezonie, jak zdarzało mi się w poprzednim.Czyli albo piątek odpada albo poniedziałek.

0

@FcPortoFan1999 To szkoda, a można wiedzieć dlaczego?

0

@Stinger_ Zmiany w pracy na to nie pozwalają.

0

@FcPortoFan1999 Robota to głupota. Picie i Ekstraklasa to życie. Pamiętaj!

0

@Stinger_ Po co picie? Ekstraklasa wystarczy ;)

0

@FcPortoFan1999 Tak się mówi. Poza tym często oglądanie Ekstraklasy na trzeźwo nie jest wskazane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?