La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

2

No więc wnioski po podawaniu typów na wszystkie mecze EURO i COPA są takie - spora zabawa, trzeba się też wysilać by np. znaleźć coś na mecz, który śmierdzi np. takim 0-0, ale z drugiej strony pierwszy raz od dawna widzę też wzrost wyświetleń, obserwacje czy wiadomości prywatne/komentarze na taką skalę, a takie coś też napędza.

Płatnych typów nigdy nie będę oferować, no ale nie obraziłbym się gdyby na twitterze wybiło np. 1000 obserwatorów kiedyś :D

A cele na nowy sezon ambitne, bo myślę o typach na LM, La Liga itp

1

@okiemtypera_lucaxx95 Obstawiaj Ekstraklasę!

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przynajmniej na tym EURO Ci jakoś idzie, bo kojarzę, że w piłce klubowej bardzo przeciętnie to wyglądało.

0

@FcPortoFan1999 a wiesz, że obstawiam nie raz? Co prawda nie myślałem o tym w kontekście typów na każdy mecz, ale też mnie zainspirowałes, bo jest to mega trudna liga do typowania, ale akurat tutaj mogę się dobrze wkręcić, bo lubię grać nieszablonowo, tzn. np. w meczu taka Legia - Puszcza zawsze zagram gola Puszczy niż wygraną Legi z overem, a wiemy sami jakie wyniki bywają w takich meczach :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 W Ekstraklasie, tylko prawdziwi i doświadczeni typerzy potrafią sobie radzić!

0

@Zoker trudno jednoznacznie określić całokształt moich typów -- podaje je od ponad 2 lat każdego dnia, tak więc bardziej można mówić o seriach, albo lepszych, albo gorszych - miałem np. serię 8-9 nietrafionych, ale miałem też minimum dwa razy serię 13-15 trafionych typów z rzędu, bardziej powiedziałbym, że miewam np. gorsze miesiące, albo lepsze :-)

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasę w tamtym sezonie dość często atakowałem i fakt - tutaj miałem najwięcej wyświetleń i komentarzy, bo ludzie zazwyczaj podważali moje typy prawie każdorazowo, zarówno w przypadku ataków na ryzykowniejsze opcje, jak i w przypadku 'pewniaków', a bo to za mały kurs, a bo to Legia się zesra itp

0

@okiemtypera_lucaxx95 W tej lidze, było jest i będzie zawsze dużo wątpliwości i kwestionowania typerów.

0

@Zoker
Na turnieju nastąpiła eksplozja talentu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?