La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

1

Nudzi mnie to Euro niemiłosiernie. Jeden z najgorszych turniejów w piłce reprezentacyjnej w ostatnich latach. Niech ta Hiszpania wygra i kończymy, dawać maszynę Flicka.

0

@TR3YWAY Mam nadzieję, że wygra Francja (chociaż jak wygra Hiszpania też będzie dobrze - byleby nie druga strona drabinki) i że Kylian Mbappe wreszcie zagra to co powinien. Jedyna szansa żeby Złotej Piłki nie dostał Vinicius i Jude Bellingham. Szanse już małe ale decydującą i kluczowa faza - tutaj można wiele wygrać.

0

@Stinger_ Mbappe musi ugotować te 2 mecze żeby sprawić, żeby głosujący jednak przychylili się do Kyliana.

@Encore

Jakby Mbappe zagrał takie Euro jakie zagrał MŚ to już by miał ZP nieważne czy Francja by wygrała czy nie, a teraz to mam wątpliwości czy sam bym dał Mbappe nawet jak strzeli tego 1-2 gole do końca turnieju.

0

@Stinger_ Mbappe bez formy to dobra wiadomość na przyszły sezon, oby tak dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?