La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Właśnie zobaczyłem jak sędzia przekręcił Niemców, nie wiem czy widziałem bardziej ewidentną rękę niż ta Cucurelli.

6

@ObiektywnyKibic121 a widziales 4 żółte kartki dla Kroosa czy obiektywnie to olałeś?

0

@ObiektywnyKibic121 te zasady dotyczące ręki są takie, że ja po prostu czekam co zrobi sędzia i tyle.

konto usunięte

1

@ObiektywnyKibic121 pytanie czy wcześniej nie było spalonego.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 obiektywny kibic? no nie wiem

1

@arasz1819
Nie mówię o całym meczu, tylko o tej sytuacji :) Fakt jest taki, ze Kroosa tez nie powinno być na boisku.

Komentarz usunięty

2

@ObiektywnyKibic121 ja się zgadzam, że tam była ręką i dla mnie to karny. Przepisy są chore i dają pole do popisu. Ale skoro piszesz, że przekręcili Niemców to ja wskazuję na to jak przekręcili Hiszpanów. Ta sytuacja możliwe że by nie zaistniałą gdyby zgodnie z prawem wywali Kroosa z boiska znacznie wcześniej.

7

@ObiektywnyKibic121 Przecież Fullkrug był w tej akcji na ewidentnym spalonym. Skąd się bierze ta jałowa dyskusja?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?