- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
18
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
40
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
7
BBC zna futbol
4
@Michalekek Wszystko wszystkim, żarty w necie żartami, ale poważna stacja o ile to prawdziwe - nie powinna sobie takich żartów robić. Strzał w kolano.
0
@kuz no ja byłem w szoku, że to prawdziwe ale śmiałem się nieubłagalnie
0
@kuz Ale tak w sumie to czemu nie? Nie rozumiem skąd ten kij w dupie nagle.
1
@Michalekek jeżeli to prawda to strzał w stopę, bo mimo wszystko Krysia ma setki milionów fanów
0
@JordiAlbion
2
@Tasde z tego co widzę, to dla Ciebie to wszyscy mamy kij w d. tylko nie ty. Uważasz, że to normalne takie coś odwalić w TV?
0
@Culer9002 Jak masz kij w dupie to masz kij w dupie, są sprawy poważne i są sprawy kompletnie nieistotne.
Nietrafienie karnego przez Ronaldo i zabawny podpis w telewizji z całą stanowczością należy do tej drugiej kategorii i tak, jak kogoś to oburza to ma po prostu kij w dupie.
Równie dobrze potem można się pooburzać co komentatorzy w studio gadali, bo często też nie szczędzą w słowach i nie są poważni.
1
@Michalekek Oby zamknął mordę Brytolom, strzelając bramkę na wygraną Portugalii w finale z Anglią, jeśli do takiego dojdzie.
0
@Tasde ciekawe co byś pisał gdyby tak twojego ulubionego piłkarza tam nazwali xD
0
@kuz A żeby to był pierwszy raz, kiedy BBC robiło żarty z piłkarzy. No, ale Kapitana Grzmota wyśmiewać nie wolno i już!
0
@Michau98 Absolutnie kompletnie nic, co miałbym pisać? xD Gdyby go obrazili albo jak Sky, które użyło nagrania jak Max Verstappen przy 300 km/h leci bezwładnie w ścianę, żeby zrobić planszę świąteczną, to bym czuł niesmak, ale nazwanie go Misstiano Penaldo gościa, który pudłuje karnego na miarę awansu na mistrzostwach europy, to wielka obraza?
Zdradzę wam pewien sekret: Wiesz, że na BBC jeszcze niedawno leciał program motoryzacyjny w którym obrażano wszystkich rowerzystów, polityków, właścicieli przyczep kempingowych czy wielu sportowców? SZOK! JAK TAK MOŻNA W TELEWIZJI