La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

1

Duńczyków mi szkoda, ale trafili praktycznie najgorzej jak mogli - paradoks śmiesznych drabinek

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jakaś alternatywa dla "śmiesznych drabinek"? Przecież w losowaniu również mógłby być taki scenariusz.

1

@macio_944 Dokładnie. Chociaż wolałbym chyba losowania. To nie byłby duży kłopot takie zrobić

1

@macio_944 dwie śmieszne drabinki, czyli loosers bracket. W nożnej niestety chyba nie do wdrożenia

0

@macio_944 losowanie to loteria, dopuszcza każdy scenariusz, a drabinka często wymusza kalkulację, że faworyt np. woli się wręcz podłożyć w grupie i zająć np. 2 miejsce by trafić lepszą drabinkę :) amen

2

@Solenya Raczej ciężko. Moim zdaniem tak jak jest teraz jest git - chociaż wyjście z 3-go miejsca jest absurdalne.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A czasem jest odwrotie i taka Dania miela los w swoich rekach. Wystarczylo ograc Serbie i bylby lepszy rywal :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?