La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

4

Czy znacie lub słyszeliście o kimś, kto chorował na patologiczną manię oszczędzania?

Kiedyś niedaleko nas mieszkała taka kobieta, której mąż cierpiał właśnie na coś takiego. Objawy?
- zrobił jej awanturę o to, że wróciła autobusem z pracy i kupiła bilet, a przecież mogła przyjść pieszo;
- odrywał w sklepie ogonki z pomidorów, bo nie chciał za nie płacić;
- przeszukiwał śmietniki, bo przecież można znaleźć tam jedzenie
- mył się raz w tygodniu;
- kazał żonie wynosić cukier i papier toaletowy z miejsca pracy.

Skończyło się rozwodem.

2

@NeroTFP1 Typowy Krakus ;)

5

konto usunięte

8

@NeroTFP1

Znam osobę, która spełnia tylko 2 z tych podpunktów

"- przeszukiwał śmietniki, bo przecież można znaleźć tam jedzenie
- mył się raz w tygodniu; "

Ostatniego nie spełnia bo nie mają papieru toaletowego w robocie.

Siema @Kessie

1

@NeroTFP1 Wujek mojej narzeczonej spuszczał wodę w kiblu raz dziennie...

1

@NeroTFP1 też odrywam ogonki z pomidorów, bo potem reklamówki dziurawią

5

@MadafakinGuy Banany pewnie też w sklepie obierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Zoker nie, jem ze skórką

1

@NeroTFP1 Ja ma takiego kumpla. Kupuje papier szary do kibla. Tluszcz do smarowania taki najtańszy litrowy....
I ogólnie oszczędza na żarciu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?