La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

16

jesli Guiu mysli ze sie rozwinie w Chelsea to znaczy ze jego glowa nie pracuje za dobrze. oni maja mnostwo swoich mlodych pilkarzy w swojej akademi i z pewnoscia beda tez na tamtych stawiac. A za rok sfrustrowany brakiem gry pojdzie do 2 ligi angielskiej a potem przepadnie gdzies w popdrzednym klubie. isc sie "rozwijac" do Chelsea to napreawde jest ruch z tych najbardziej glupich. a opowiesci ze niby maja na niego pomysl bedzie raczej szokujacym zderzeniem z rzeczywistoscia

0

@MOLESTA Guiu to po pierwsze kompletnie nijaki napastnik na ten moment i Chelsea również mocno ryzykuje. Pewnie skończy w średniaku La Liga, bo jakiegoś większego potencjału raczej tam nie widać.

0

@MOLESTA Chelsea nie ma dobrych napastników, akurat tę pozycję mają najgorzej obsadzoną, więc Guiu ma szansę jak najbardziej się tam rozwinąć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?