La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

3

Ale to jest paradoks.
2024 - 3 mecze na Euro - 3 porażki - pierwszy raz w historii, ale jest ok… zalążek jest druzyna :D
2022 - gramy obrzydliwie ale naprawdę zagraliśmy dobrze w defensywie i bardzo dobry mecz z Francją, Czesław wyszedł z grupy po 36 latach, wypełnił wszystkie założone cele - do zwolnienia.

Ja wiem, że na to się składa jeszcze afera premiowa itd ale jest to jednak zabawne i jest to paradoks xd

1

@JordiAlbion w ostatnim meczu fazy grupowej na Mundialu kompletnie złożyliśmy broń i modliliśmy się o korzystny rezultat w równoległym meczu. Nigdy więcej takiej Polski

0

@JordiAlbion też o tym myślałem. Ciekawe to jest.

konto usunięte

1

@Gibbon_FCB tam ogólnie to nasi awansowali dzięki Argentynie która mogła spokojnie nas wywalić z MŚ ale woleli nas z awansem niż Meksyk którego nie lubią :P

1

@Explode można rzec, że gdyby Lewy strzelił karnego z Meksykiem to inaczej by się potoczyła historia Czesława :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?