La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

1

Śmiesznie brzmi jak Czesi wchodzą do pociągu i mówią to swoje 'Ahoj'

PS. Najlepszy kierownik pociągu i typer

2

@okiemtypera_lucaxx95 odpowiadaj ahoj z tym :D

1

@mrboom a najlepsze kombo to mieszkanka Czech z akcentem USA i z protezą nogi, strasznie zagaduje xd

1

@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze mnie to śmieszy,że Czesi nie mają nawet dostępu do morza, a używają Ahoj.

4

@maroon a ich śmieszy, że my Polacy mówimy ,,dzień dobry" jak żaden dzień nie jest dla nas dobry :D

0

@DragonxNF Zależy w jakim sensie. Jesli chodzi o to że nie doceniamy tego co mamy, to owszem. My Polacy lubimy dużo narzekać. Ale jeśli spojrzeć na to obiektywnie to naprawdę tych poważnych powodów do narzekań w ostatnich latach to my nie mamy zbyt dużo. Zwłaszcza na tle wszystkich innych krajów to żyjemy tu jak pączki w maśle.

1

@maroon napisałem to tylko w celu humorystycznym, a nie dlatego że tak uważam ;).
I zgadzam się z tobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?