La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

4

On odejdzie jak nic.


1

@KrychaFCB i dobrze, obronę mamy mocno obsadzoną zawodnikami z dużo lepszym zdrowiem, a będą pieniądze na uzupełnienie braków na innych pozycjach.

6

@KrychaFCB, jeśli nie chce grać w Barcelonie to nikt z tym nic nie zrobi. Życie.

Byleby za dobra kasę jeśli już do tego dojdzie

2

@KrychaFCB Droga wolna. Szkoda, ale jeżeli sam nie jest w 100% pewny, że chce tu grać to niech idzie. Napewno to nie był materiał na kapitana

0

@KrychaFCB Szkoda by było stracić takiego dzika..

1

@KrychaFCB Gra na kontrakt lub transfer, gonić póki dają koło 100mln

0

@Destroyer_of_Worlds Kogo mamy w tym środku obrony? Cubarsiego? który ma 17 lat i bardzo łatwo jest go zajechać, Kounde? który w środku obrony gra tragicznie, przesuwając go do środka, tracimy świetnego bocznego obrońcę. Christensen? Który jest o klase słabszy od Araujo i może częściej grać na defensywny pomocniku, Inigo? Który nie ma doświadczenia w Europejskich pucharach i ma 33 lata, czy może Faye, Garcia, Lenglet? Którzy są kotami w worku, bez jakiejkolwiek gwarancji, że sobie poradzą. Nie bierzesz też pod uwagę kontuzji, kartek czy po prostu słabszej formy, po odejściu Araujo będziemy mieć tragedię w środku obrony.

0

@Arden Kounde do pierwszej kontuzji w zeszłym sezonie nasz najlepszy SO. Christensen też jak grał to popełniał mniej błędów niż Araujo. Jest Cubarsi, można włączyć Faye.

1

@Arden lepszy Araujo, który 1/3 sezonu spędzi w szpitalu, a w międzyczasie zawali finał Superpucharu i kluczowy mecz w LM ;)

0

@Destroyer_of_Worlds A mam teraz wymieniać w ilu spotkaniach ratował nam dupe? Jest tego dziesiątki razy więcej, ale o tym nie napiszesz, bo ci nie pasuje pod narracje.

0

@Ptasior Do jego wypowiedzi po meczu z PSG, mnóstwo kibiców Barcy uważało, że Araujo jest świetnym materiałem na kapitana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?