La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

0

Nie wiem czy Czechy nie są najsłabsza reprezentacja na turnieju

2

@Salchent nie, sa slabsze

konto usunięte

0

@mekston Np Polska

0

@mekston W mojej opinii są najgorszą

2

@Emhyr Nie no, od nas są gorsi po tej kolejce, jak Szkocja, Węgry czy Ukraina.

0

@Ojciec5tkidzieci i te repki tez gorsze od Czechòw @Salchent

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci Węgry były bliskie remisu tak naprawdę bo drugą połowę grali już bardzo dobrą ale dostali w końcówce dobijającą. Szkocja Ukraina tak

0

@Emhyr Wegrzy sie obudzili ale nie grali tez na nikogo bardzo mocnego plus pierwsza polowa byla slabiutka.

Natomiast zgadzam sie ze oni maja pewien potencjal na odbicie. Gorzej dla nich źe teraz maja Niemcòw przed sobą

konto usunięte

0

@mekston Zobaczymy czy Niemcy to nie było zakłamanie bo zagrali aż za dobrze jak na to co widziałem wcześniej.

0

@Emhyr Niemcom Wegry ostatnio nie leżały ale oni graja u siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?