La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

Awaria Ferrari Kubicy i koniec marzeń o podium czy zwycięstwie przy naprawdę wybitnej jeździe Roberta, brak punktów repentacji po dobrym meczu z palaczami Marysi.... Fatalny dzień dla polskiego kibica. Straciłem ochotę na wszystkie czynności. Nic nie sprawia mi satysfakcji, a jeszcze jutro do roboty...

0

@VegetaPolska, jakbym czytał komentarze @MesQueUnClub96

0

@FCB_dimiC ale czy skłamałem? Nie jest to szczęśliwy dzień dla polskiego kibica i takie są fakty. Co z tego, że i Kubica i reprezentacja się spisywała, jak nie ma wyniku. Czasami żałuję, że tak wszystko przeżywam, że tak się emocjonuje, bo to szkodzi na zdrowie. Mój ojciec jest przeciwieństwem, jest zimny jak lód

0

@VegetaPolska Na to ostatnie masz wpływ.

0

@VegetaPolska, i co mam Ci wytrzeć łzy, bo rusza Cię porażka Kubicy czy reprezentacji Polski?

0

@Ogorinho1974 nie należę do osób, które odpuszczają pracę. Chodzę zawsze wtedy kiedy mogę. Jeśli jestem chory, to zostaje w domu. A że chory byłem ostatnio półtora roku temu, to jestem cały czas w robocie

0

@FCB_dimiC ale ja nie płacze, mam po prostu doła.

0

@VegetaPolska, no to średnio jeśli masz doła przez wynik Kubicy czy reprezentacji Polski

0

@FCB_dimiC po prostu za bardzo się emocjonuje, a to nie jest takie proste olać i tyle. Ja taki nie jestem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?