La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

5

Skoro Euro to pewnie będą „posiedzenia”, może grille, przekąski, złocisty płyn…;)
Przekąski nie zawsze muszą być chemiczne, chociaż chipsy są pyszne:)

Jak ktoś lubi te składniki, to na pewno będzie mu smakowało:)

Pomidor, starty/wyciśnięty czosnek, majonez i starty żółty ser.
Dla mnie bomba:)

https://zapodaj.net/plik-gDAIiQQEvU
https://zapodaj.net/plik-FfwoAoYrJj
https://zapodaj.net/plik-QjJo3lEdpJ

Nie oznaczam „ambasady kuchni”, bo może poważni kucharze wezmę te pomidory za niepotrzebny spam;)

konto usunięte

1

@escarabajo
Wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej

konto usunięte

1

@escarabajo
Proponuję nazwać to danie - atak owsików

3

@Rust_Cohle komon. Jak masz taki kolor gówna, to koniecznie do lekarza:)
Nazwałem to pomidor z czosnkiem, majonezem i serem. Może być?:)

konto usunięte

2

@escarabajo bardziej chodziło o ten ser i owsiki xD ( ale ich również nie mam jak coś :D )

2

@Rust_Cohle błagam Cię:)

konto usunięte

2

@escarabajo Tak jest Legionisto - błagaj
(⌐■_■)

Ps. Moja nazwa jednak lepsza.

2

@Rust_Cohle wiadomo:) wędka:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?