- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1278 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1278 Culés
3
Powiem Wam, że trochę się przeraziłem że Lewy nie zagra w spotkaniu z Holandią. Jego nieobecność może mieć negatywny wpływ na przebieg spotkania. Nie mam pretensji do Probierza, bo miał prawo wystawić Roberta w meczu. Bez Lewego to będzie trudny sprawdzian dla pozostałych kadrowiczów
1
@kubix05 Robicie z niego zbawce, a znika na turniejach częściej niż Haaland w ważnych meczach City
5
@kubix05 Holandii się już nie trzeba bać. Holandia jest w odwrocie. Latem Holendrzy są słabsi. Idźmy tłumnie na mecz.
0
@LukaszFan Dlatego na ostatnim mundialu zdobył 2 bramki.
0
@Bagsik88 Kosmos
0
@tadzik447 Inne 9 strzeliły więcej, a nie czekaj, z tych co zagrali 4 meecze był który:https://www.transfermarkt.pl/weltmeisterschaft-2022/torschuetzenliste/pokalwettbewerb/WM22/saison_id/2021
0
@Bagsik88 W tym karnego na dwie próby
0
@LukaszFan A jakość reprezentacji Polski ma znaczenie czy już nie?
0
@Bagsik88 To znaczy? Gdy Lewy był w formie to w repce strzelał naprawdę dużo. Nie było to ciągnięcie repki na wlasnych barkach tak jak Leo Argentynę ( a widziałem tu dziś takie porównania), ale jego klasa zapewniała nam bramki.Niestety głównie w meczach z tymi slabszymi.
Ostatnio Lewy ma problem w każdym meczu repki. Nie twierdzę, ze Buksa czy Piątek są lepsi, ale nie uważam, ze brak Lewego będzie kluczowy i na pewno nie może być wymówką po przegranym meczu
0
@LukaszFan Ostatnie El miał słabe, ale bez przesady... strzelał na ostatnim mundialu, euro czy barażach.