La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

28

Ostatnio przygnębia mnie ciągła myśl o przemijalności, wszystko dzieje się zbyt szybko, jutro nadchodzi za wcześnie, a ubiegła środa była wczoraj. Mam wrażenie, że dni mijają coraz szybciej i szybciej. Staram się zminimalizować czas przebywania przed ekranem telewizora, komputera czy telefonu i wykorzystywać czas jak najefektowniej ale dalej bez rezultatu, godziny mijają jak kiedyś minuty. Byłem w ostatnim tygodniu nad wyjeździe z kumplami. Czekaliśmy na wyjazd miesiące, a skończył się w mgnienie oka. Najgłupszym marzeniem za dzieciaka jest aby jak najszybciej dojrzeć. Wtedy czas płynął po prostu inaczej....

7

@J4no kilka słów ekstremalnie prawdziwych

9

@J4no
Dlatego warto korzystać z życia. Jestem też szczęśliwszy, gdy zacząłem doceniać piękno zwyczajnych i małych chwil. Z pozoru normalne rzeczy, jak np. wypicie o poranku kawy z żoną czy też pójście na spacer, zaczęło dawać mi ogrom radości. Czas leci nieubłaganie, dlatego warto spełniać marzenia, zwiedzać świat czy po prostu robić to, co sprawia nam szczęście. Brzmi to jak banał, ale tak trzeba żyć.

2

@J4no, w sedno.

konto usunięte

3

@NeroTFP1 dokładnie tak jak mówisz, trzeba korzystać z życia. Ostatnio wiele mam momentów gdzie szczęście sprawiają mi proste czynności, jednak nadal je niewystarczająco doceniam. Zwiększyłem moją aktywności poza domem i można powiedzieć że zacząłem żyć a nie tylko przeżywać każdy kolejny dzień

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?