- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
5
Wojciech Nowicki to sportowiec, który powinien dostać złoty medal za bycie najfajniejszym i najnormalniejszym mistrzem.
1
@NeroTFP1 Oczywiście Mistrzostwa Europy tym bardziej w roku olimpijskim nie są aż tak ważne ale pięknie by było gdyby Nowicki dorzucił złoto IO i w styczniu na oczach Pawła Fajdka został Sportowcem Roku.
Oczywiście nawet przy złocie IO będzie to trudne ponieważ Iga Świątek także będzie grać na IO, a już ma bardzo poważny skalp w swojej kolekcji i jeszcze dwa wielkie szlemy przed sobą ale to by była historia gdyby tak się stało.
Paweł Fajdek to już chyba w ogóle dostałby regularnego szału.
1
@Stinger_ Wojtek traci na tym, że jest zwyczajny, normalny, nie szuka błysku fleszy, nie bryluje w social mediach. Po prostu to normalny chłopak. Pewnie przez to trochę traci głosów ze względu na swój brak medialności. Ale oby ludzie to docenili. W 2021 roku był piąty, a był mistrzem olimpijskim :P Miał tylko 13 tysięcy więcej głosów od Fajdka :D
1
@NeroTFP1 Moim zdaniem to dobrze. Tzn. traci na braku medialności ale widać, że nie zależy mu za bardzo na tym żeby o nią jakoś szczególnie walczyć.
Mam wrażenie, że Nowicki oczywiście pewnie chciałby wygrać ale on już jest zadowolony jak jest w tej 10-tce bo oni wszyscy są tam docenieni, a kto wygrywa? Duże znaczenie ma też dana dyscyplina. On wie, że młot to nie jest u nas w kraju numer 1 więc i mają trudniej o więcej głosów.
1
@Stinger_ Też uważam, że jego styl bycia jest bezcenny. Jego osobowość jest cenniejsza niż niejeden medal. Niesamowity chłopak. Zwyczajny, a jednocześnie tak wyjątkowy.