La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

7

"Godzilla minus one" chyba tylko z jednym minusem - nadekspresją Japończyków, ale do tego można się już przyzwyczaić. Udany powrót potwora do ojczyzny w wielkim stylu. Jest potencjał na nowe, ciekawe uniwersum, może lepsze od Amerykańskiego które poszło w jakieś sztuczne nawalanki, co wizualnie jest świetne, ale już scenariuszowo leży. Efekty specjalne na całkiem niezłym poziomie, duży plus za przeniesienie akcji do powojennej Japonii, co ma dodatkowy smaczek - zniszczonego, upodlonego i podzielonego społeczeństwa, które właśnie przegrało wojnę. Ludzkie historie na zadowalającym poziomie, momentami nawet angażujące. Mimo, że Godzilla w tym przypadku jest antagonistą to kibicowałem potworowi, choć osobiście wolę pomysł z Godzillą jako istotą przywracająca równowagę w przyrodzie, a nie rozwalającą miasta. Czekam na to co Japońce ugotują w kolejnej części. Oczekiwania są duże, po tym co tutaj zaprezentowali. 7.5/10.

2

@BorzyKrzys oglądane, i podzielam opinię kolegi ;]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?