La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

0

Ostatnio były powołania reprezentacji Francji w piłkę nożną na IO i nie było w niej Kyliana Mbappe ale teraz czytam, że to wciąż nie jest niemożliwe. Chciałbym zobaczyć Kyliana Mbappe na IO.
Thierry Henry mając Kyliana Mbappe w składzie mógłby sięgnąć po złoto.

0

@Stinger_ też chciałbym, Euro plus Igrzyska i jest zajechany na następny sezon ;)

0

@Stinger_ Jest niemożliwe. Perez nie puści żadnego zawodnika na IO i było to już mówione. Mbappe za to potwierdził, że będzie respektował to co postanowi pracodawca.

0

@Stinger_ Florek nie jest głupi i nie zajedzie swojego zawodnika.

1

@Bobo25 Akurat nie tyle, że jest zajechany co po prostu lubię oglądać piłkę nożną na IO, a każdy wielki piłkarz na IO, które są słabo traktowane na tej imprezie to plus dodatni.

@DonCarletto Też tak mi się wydaje ale ci mi pozostało? Jednak to też plus - będę oglądał Superpuchar więc debiut Kyliana coraz bliżej. Szkoda tylko, że w białych brawach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?