La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 775 Culés

1

Casper Ruud zatem osiąga 3x z rzędu 1/2 na RG.

Pewnie teraz chciałby ciężkiego i długiego boju De Minaura ze Zverevem.

@FcPortoFan1999

0

@mekston i 3x go nie wygra, przykre;

0

@mekston Jestem jednak troszkę rozczarowany tym że w taki sposób Casper awansował.

0

@mekston Mimo całego uwielbiania dla Zvereva i kibicowania De Minaurowi z Miedwiediewem to także liczę na 5 setowy mecz najlepiej zacięty pięciogodzinny ze zwycięstwem "Niemca".

Casper Ruud po pierwszego Wielkiego Szlema w karierze.

0

@FcPortoFan1999 Zapewne wiesz, że jestem kibicem Caspera Ruuda? Ja także jestem rozczarowany. Czekałem na ten mecz i wielkie zwycięstwo Norwega. Niestety się nie odbędzie ale plusem jest fakt, że Ruud gra dalej i spokojnie może iść po Rolanda Garrossa.

0

@Stinger_ Ja też Ruuda lubię bo wiadomo że koalicja Jeźdźców, ale chciałem aby wystąpił i zwyczajnie na korcie go pokonał i pokazał że zasłużył na taki półfinał, a tak pozostanie niesmak..

0

@FcPortoFan1999 Jakkolwiek to brzmi to ja też byłem za tym meczem. Czekałem na niego chyba najbardziej na tym turnieju (no chyba, że Ruud zagrałby w finale), a tu taka wiadomość. Plusem jest to, że Ruud awansuje bez gry - lepiej on niż ktokolwiek inny choć oczywiście niesmak pozostał.

0

@Stinger_ Jednak półfinał na Zvereva/De Minaura, to nie jest tym samym co na Novaka i tutaj Ruudy, będzie albo faworytem przed meczem albo 50/50.Z Novakiem, zwyczajnie nie byłby faworytem.

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Ruud na papierze będzie minimalnym faworytem ale na korcie w takiej fazie turnieju myślę, że wszystko się już może zdarzyć. No ale trzeba być konsekwentnym - Casper Ruud idzie po French Open.

1

@Stinger_ To Ja stonuję nastrój.Jest jeszcze Sinner i Alcaraz w ewentualnym finale :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?