La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

3

Chyba największym pocieszeniem bycia kibicem Barcy jest to, że w takim Realu w zasadzie może być co najwyżej tak samo, a tak to tylko gorzej. Tyle, ile oni LM wygrali w ostatnich latach to kosmos, a przecież w końcu to się skończy. My zaś ostatnie lata przespaliśmy, więc tak z zasadzie może być tylko lepiej. Teraz Real jest na szczycie, ale to nie potrwa nieskończoność. Ważne, by Barca powróciła do walki w Europie, a każdy sukces będzie smakował wybitnie.

3

@TR3YWAY to się miało skończyć po odejściu Zizu xd

1

@TR3YWAY hmmm... nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. I nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

1

@TR3YWAY Ale dalej nie mają trypletu, więc może być lepiej.

1

@mr Barca Byle tylko tego nie mówił Laporta do socios i kibiców, bo skończy się jak ze słowami odnośnie LM Realu za jego kadencji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?