- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
45 odpowiedzi
draxidox
13
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
patrykzmc2000
0
https://x.com/_barcainfo/status/2081082038988231152Goretzka za darmo w miejsce FDJ Ewentualnie... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
4
Luźna przebieżka. Pojedynek McLaughlin-Levron z Femke Bol zapowiada się wyjątkowo.
2
@NeroTFP1 Ale jak niesamowicie technicznie pobiegła. Każdy kto kiedyś biegał 400pp wie, że ostatnie 2 płotki na prostej są bardzo trudne, żeby rytm utrzymać. Tu było wszystko perfekcyjnie.
1
@T^L
Tak, zgadzam się. Nie dość, że jest szybka, to na dodatek biega kapitalnie technicznie. Dla mnie fenomen na miarę Bolta. McLaughlin i Duplantis to dla mnie obecnie dwie najjaśniejsze postacie lekkiej. Nie dziwię się, jak Amerykanka kiedyś wpadnie na pomysł, by zdobyć złoto zarówno na płotkach i płaskim. Pewnie już chciałaby to zrobić, ale na szczęście program zawodów nie pozwala biegać jednocześnie obu dystansów.
2
@NeroTFP1 Ja bym jeszcze dodał Ingebritsena do tego grona.