La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

2

Duda nawiązuję do Smoleńska i Rosjan w kontekście śmierci prezydenta Iranu. Facet wysyła drony do ukrainy aby atakowały cywilów i ich domy. Ma na koncie pracując w komisji 5 tyś ludzi.Był nazywany rzeźnikiem.
A on się zwraca do ludzi, którzy cierpią po nim.Q co ludźmi którzy wiwatują puszczają fajerweki i cieszą się ze śmierci dyktatora.Był jednym z najbardziej twardogłowych przywódców. Czasami warto pisać oszczędnie......To nie był dobry przywódca....
https://wiadomosci.wp.pl/nawiazal-do-smolenska-duda-po-katastrofie-w-iranie-7029526570711744a

0

@Borneo Jaki by nie był to warto liczyć na to że kolejny będzie lepszy i próbować utrzymać dobre stosunki.

0

@maroon ale tam jest naród podzielony ludzie wychodzili i puszczali sztuczne ognie z radości.Jeśli coś by się zmieniło to pokazujesz że wspierałeś złą stronę.Jak dla pisanie tu o Lechu Kaczyńskim nie ma sensu.Tu jakaś krótka notka bez zbędnych opowieści jak umiera czy ginie ktoś wybitny wtedy wyróżniasz.W Teb sposób jeśli zrobisz zwykłą skromny tekst jesteś neutralny.Niw zamykasz się ani przed zmianami ani przed kontynlowaniem rządów reżimu....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?