La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

3

Rafa oddaje serce za drużynę a ci go na ławe bo się pokłócił z amatorami.

0

@Emhyr Braciszek wuefista obraził się, haha

25

@Emhyr W sumie to nie ważne z jakich powodów zawodnik nie ma prawa obrażać nikogo i dobrze, że są takie konsekwencję. Miał go pochwalić?

0

@kuz Zakładam że to było tak: zmienili go a Rafa "na uj mnie zmieniacie" do Oscara i to potraktowane jako obraza bo co innego by mógł powiedzieć

1

@Emhyr gdyby gral to by podniesli larum ze nie ma rotacji. jak usiadl na lawke do larum ze nie gra. to tylko zalezy od sytuacji, zawsze znajdzie sie debil z jednej lub z drugiej strony ktory przytoczy swoj argument.

0

@kuz Racja i uważam tak samo, ale z drugiej strony szkoda mi tego zawodnika, bo zawsze się bardzo stara, biega za dwóch, strzela, asystuje, pressuje a i tak mało kto go docenia i jest/był wypychany przez kibiców z klubu. Nie dziwie mu sie, że się denerwuje, gdy jest zmieniany

1

@Emhyr Rafa też jak widać to inteligencja nie grzeszy jak typowy fawelarz

0

@Emhyr jak dorosniesz i pojdziesz do pracy to idz zwyzywac przelozonego. Ciekawe jak zareaguje ten amator na twoja profesjonalna krytyke.

0

@Szklaner Piłka nożna to coś innego niż zwykła praca

1

@Emhyr Ooooo tera biedny Rafa oddaje serce, a Xavi z Oscarem są amatorami i są ble.
Ciekawe jakbyś śpiewał rok temu, gdy Xavi był na tronie a Raphinia krytykowany... nie no wiadomo jakby było :) Standardowo u Ciebie-Brazylijczyka byś nazwał amatorem i trzeba się go pozbyć, a Xaviego oddającego serce.

0

@QUNJ Standardowo u mnie? Powodzenia znalezienie u mnie hipokryzji. Mylisz mnie z kimś.

0

@Emhyr Myli się każdy wiele razy, lecz nie zawsze mylący myli się w ten sam sposób.
Resztę pominę i dodam, że Brazylijczyka ponoszą nerwy wtedy kiedy nie powinny.

0

@QUNJ Jak jest ambitny to się wkurza proste

1

@Emhyr widać jak małą wiedzę masz o życiu ogólnie po tym wpisie. To idź na jakikolwiek sport i zwyzywaj trenera za decyzję. Jest coś takiego jak kultura szatni i sportowcy często są lepiej wychowani niż reszta ludzi. O wiele rzadziej zdarzy się sytuacja, że ktoś odpyskuje trenerowi niż szefowi w pracy.

0

@Emhyr i słusznie. Musi wiedzieć gdzie jego miejsce, to nie on decyduje kto gra.

0

@Emhyr podobno Rafinha powiedział do niego "ty chamie nieskrobany"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?