La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0

Na każdym kroku wychodzi różnica w zarządzaniu pomiędzy Realem, a Barceloną. W Barcelonie gruby wychodzi i mówi, że gdyby trener nie był Xavim, to by go zwolnił. W Realu za chwilę pożegnają się z honorami z Modriciem, mimo że on nadal jest kluczowy w decydujących momentach, bo wiedzą że tak jest lepiej dla klubu. W jednym klubie jest się za zasługi, w drugim gdy drużyna na tym skorzysta.

3

@Bartek1817 Bez przesady z tym kluczowym Modriciem. Gdyby był kluczowy i grał wszystko to by został. Odchodzi bo będzie blokował miejsce na ławce komuś młodszemu, kto może się rozwijać.

1

@Bartek1817 To jest ta różnica. My nie potrafimy kończyć w odpowiednim momencie współpracy z zawodnikami. Real robi to po profesorsku w dodatku często zarabiając na nich ładną sumkę. Przypominam tylko, że PSG proponowało 80 baniek za Rakiticia. A my go 2 lata później oddaliśmy za 3 mln do ligowego rywala. Szkoda słów na to co się dzieje.

0

@Arden na pewno daje więcej niż taki de Jong, mimo że ten drugi gra w pierwszym składzie i do tego zarabia najwięcej

0

@Reviven Po pierwsze Rakitić powiedział, że jedynie gdzie może odejść to do Sevilli. Po drugie jakby Barcelona była jak Real to byś pisał, że nie potrafią traktować dobrze legend.

1

@cules100pro My za to super traktujemy legendy czyt. Suarez, Messi. Mi chodzi o fakt, że w tamtym momencie nie było nawet rozważania na temat odejścia Rakiticia. Klub od razu odrzucił tak kosmiczną ofertę za pomocnika.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?