- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
KrychaFCB
17
Ta baba to chodząca kompromitacja a o jej dymisji ani widu, ani słychu.https://twitter.com/chrzani... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
clyde
14
Chyba wiem co Szymon Hołownia miał na myśli jak mówił, że lekarze będą dzwonić do... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
18
Rozkręcają się w tej Platformie XDDD
14
@zadafcb W demagogii dorównują PiSowi bez dwóch zdań. Ktoś długo myślał nad tą strategia
11
@zadafcb usmiechajmy się :)
0
@zadafcb ale jak tvp z pisem nakręciło propagandowy program "reset" i za każdym razem mieszają Tuska z Putinem, to jest dobrze co
7
@zadafcb odklejona koalicja i tylko ich wyborców mi "żal".
PiS to swoich wojowników chociaż przez lata kupił, a koalicja zmusza do fikołków swoich wyborców praktycznie na starcie i za darmo xD
6
@Marcelinho99 Nie, nie jest. Tylko KO szła z hasłem, że będą nowe standardy, a robią to samo, co PiS.
3
@Marcelinho99 Nie, nie jest dobrze. Tam samo nie jest dobrze jak wygrywa druga partia i robi dosłownie to samo tylko w kierunku drugiej strony.
0
@Ascend Czyli głownie kradną i ustawiają swoich oraz niszczą samorządność i system prawny?
Ja zauważyłem odwrotną tendencję, a pół roku Bodnar i spółka babrają się w syfie, który PiS zostawił po swoich rządach.
Nie słyszałem też o inwigilacji opozycji i o szczujni w TVP.
Jakoś miernie idzie Ci porównywanie obu rządów/partii
3
@Comentateiro Straszą PiSem zamiast skupić się na sobie i własnych rządach. PiS już nie rządzi, po co ciągle o nich mówić?
To jest ich pomysł na kraj?
Obiecywano zmniejszenie liczby ministrów i wiceministrów. Nic z tego. Utworzono taki twór jak ministerstwo równości.