La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

3

Sprzedaż Ter-Stegena tylko jeśli zastąpimy go Dibu Martinezem. Jeśli będzie trzeba, to na potrzebę transferu do Barcelony ambasada wymyśli klauzulę odejścia, tak jak w przypadku Juliana Alvareza.

2

@ToWinaSedziego Barcelona w tym momencie nie wygląda najlepiej ale jeśli będzie robić takie transfery to bardzo szybko się stoczy.

2

@ToWinaSedziego Mam nadzieję, że przyjdzie Claudio ''El Diablito'' Echeverri.

1

@NeroTFP1 moim zdaniem Barcelona na na gwałt potrzebuje Thiago Almade ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Stinger_ Barcelona to się stoczyła już kilka lat temu i końca nie widać

0

@Luciano99 Mimo wszystko w poprzednim sezonie mistrzostwo Hiszpanii jednak zdobyła więc jeszcze nie było tak źle żeby nie mogło być gorzej. Z transferami typu Martinez będzie tylko gorzej bo ani on lepszy od Ter Stegena ani młodszy, a co za tym idzie nie ma powodu do myślenia, że się rozwinie i za 5 lat będzie lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?