La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

0

Myślicie że Messi zakończy karierę w Miami czy na koniec pójdzie jeszcze do Newell’s Old Boys? Fajnie by było gdyby skończył tam gdzie zaczął.

0

@Pawlak1992 Tylu Polaków mu kibicuje, że mógłby zakończyć karierę w jakimś Lechu Poznań albo innej Wiśle Kraków.

0

@Pawlak1992 Myślę że na pół roku/rok wpadnie jeszcze do Argentyny.

0

@Pawlak1992 @adi7adi8 kontrakt z Interem ma do konca grudnia 2025, sezon w argentynie tez jest od marca do grudnia, raczej na pol roku to nie mialoby sensu. Mistrzostwa swiata 2026 są w usa i pewnie przedluzy kontrakt, bedzie to związane z promocją mistrzostw

0

@Pawlak1992 @Lanosss Do Argentyny nie moze wrócić, ma ten sam problem co Angelito Di Maria. Terroryści grozili ze jak Angel czy Leo wrócą do Argentyny to moze cos sie im stac i ich rodzinom, także raczej Leo jak i Angel nie wrócą do Argentyny.

1

@Lionel_Messi10 czytalem tez o tym juz dosyc dawno, Argentyna do zycia nie jest bezpieczna, dlatego ja bardziej wierze w kontynuowanie projektu z Interem i dalsze wzmocnienia, szczegolnie w obronie...

1

@Lionel_Messi10 O tym nie wiedziałem. Masz jakiś artykuł na temat tego? Bo nie mogę nic znaleźć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?