La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

2

Byłbym chyba bardziej pogodzony z takim stanem rzeczy, gdyby Xavi odszedł po sezonie. Miałbym przynajmniej jakiś cień nadziei, że będziemy mogli przynajmniej konkurować z nimi w lidze. Tymczasem czeka nas powtórka w następnym sezonie. Nadal będziemy karmieni gadaniem o sędziach, nieadekwatnych wynikach, wymianie chipu, murawie itd aż klub upadnie na dno

3

@Gibbon_FCB Laporta ogólnie też by mógł się już zawinąć. Nie porywa mnie ta jego kadencja, a już na pewno nie urzeka mnie ten urok sympatycznego wujka z wesela. Chłop się zawiesił w czasach sprzed dwóch dekad.

3

@Gibbon_FCB mam podobnie, już teraz nastawiłem się i wiem, że w przyszłym sezonie wygramy tyle trofeów co w tym

1

@MesQueUnClub_87 powinien robić karierę w polityce. Obiecywał złote góry, trofea, transfery a jako jeden z największych klubów znajdujemy się jedną nogą w grobie a drugą nad przepaścią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?