La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

0

Oby Leverkusen nikogo nie sprzedało.Trzeba uważać na Bayern bo się już na Taha sadzą.Nie mogli wziąć trenera to paru zawodników beda chcieli podprowadzić z druzyny która im podskoczyła.Zresztą taką złodziejską i podstępną taktykę stosują od kilkudziesieciu lat-Elber(VFB),Basler,Frings(Werder),Gomez(Wolfsburg),Ballack(Leverkusen właśnie)Goetze,Lewandowski(BVB).A to nawet nie wierzchołek góry lodowej na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.Leverkusen musi się twardo postawić i powiedzieć stanowcze NIE.

konto usunięte

1

@Bernard777 Dyrektor sportowy mówił że nikt nie zostanie sprzedany

1

@MesQueUnClub96 I chwała mu za to :)

0

@Bernard777 Leverkusen może sobie twardo stać i mówić stanowcze nie ale jeśli dany piłkarz będzie chciał odejść chociażby po to by więcej zarabiać to Bayer nic nie zrobi. Owszem, mogą kogoś takiego zatrzymać siłą ale z niewolnika nie ma pracownika, a kara dla takiego to także kara dla klubu bo za rok czy dwa już tak dużej kasy nie wezmą jak w momencie w którym dany piłkarz jest na TOPie.

Ja także chciałbym żeby Bayer Leverkusen nie tylko się nie osłabił ale również wzmocnił ale wiem, że nawet jeśli rok wytrzymają to po kolejnym sezonie będzie wyprzedaż. Niestety zawsze mniejsze i biedniejsze kluby będą w takiej sytuacji.
Barcelona także wykupuje piłkarzy z Atletico, Sevilli czy Valencii. Taka kolej rzeczy.

konto usunięte

0

@maroon Prezes sobie nikogo nie wypchnie jeśli zarówno zawodnik, trener i dyrektor się przeciwko temu opowiedzą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?