La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1578 Culés

konto usunięte

4

Odkąd Xavi ogłosił zostanie to zaczęli grać tak w obronie jak na początku sezonu. Było nie ogłaszać w ogóle tylko powiedzieć że odejdzie kiedy będzie chciał xD

0

@Emhyr bez przesady. 3 bramki zawalił Cancelo. Jeżeli chcesz mieć pretensje o coś to o to że tego dzbana nie zmienił (albo w ogóle wystawia)

konto usunięte

0

@Emhyr Pamiętam jak pisałeś o jakiejś poprawie taktycznej i o tym, że sezon jest lepszy niż poprzedni :|

konto usunięte

0

@P33ck Bo tak było do przegranej z PSG

konto usunięte

0

@Azi Jak Cancelo zawalił? Pierwsza bramka Araujo na raz, druga Roberto podał do gościa, trzecia Cubarsi kopnął w dziwny sposób do nikogo a czwarta faktycznie Cancelo

0

@Emhyr przy 2 i 3 Cancelo w ogóle nie było w obronie. A powinien tam być. A to że Roberto zawalił w tym samym stylu - to jak najbardziej fakt

konto usunięte

0

@Azi Ale wiesz jak ktoś robi taki losowy błąd którego się nie spodziewasz to ciężko być w sekundę w swoim polu karnym a Cancelo gra o wiele wyżej od Kounde

0

@Emhyr on nie zdążył wrócić w 3/4 akcjach bramkowych. Zostawiając odkryta CAŁĄ lewą stronę. A ma obok siebie 17-latka. W jednej z tych akcji rywale wznawiali od bramki i WSZYSCY na boisku zdążyli się ustawić. Wszyscy tylko nie Cancelo który nie wrócił nawet na własną połowę. Nawet amator by tak źle nie zagrał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?