La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

2

Uwielbiam Pepa, ale chciałbym żeby City się wyłożyło i ligę wygrał Arsenal. Taka dominacja nie jest dobra dla żadnej ligi, a Arsenal to świetna drużyna i zasługują żeby w końcu zwieńczyć ten projekt jakimś dużym sukcesem. Rok temu zabrakło doświadczenia i sił na końcówkę, ale tutaj mam nadzieję, że się uda zwieńczyć dotychczasową pracę Artety.

0

@ViscaelBarca2007 zdecyduje Tottenham xD

3

@ViscaelBarca2007 Piłka nożna to nie koncert życzeń, nie ma nic za zasługi. Moim zdaniem kolejny raz wygra City, mają największe doświadczenie, najmocniejszy skład, ławkę i najlepszego trenera.

1

@Arden oczywiście, że tak. To tylko moja nadzieja, a jak wyjdzie to niedługo się dowiemy. Niestety ma pecha Arteta tak jak Klopp, że musi rywalizować z trenerskim GOATem i niestety przez te niedowiezione końcówki zaraz ludzie niektórzy mogą zacząć podważać pracę Artety i Arsenal, a samą drużynę to wstrzymać w rozwoju jeśli nie zaczną dowozić tych końcówek sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?