- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
15
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
macio_944
34
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Alan_fcbfan
0
Czysto hipotetyczny scenariusz typu gdybanie: Messi dzwoni do Lapcia, że mu po MŚ smutno, czuję... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
0
Tak w ogóle to nie uważam żeby Górnik specjalnie przegrał 5-0 ale myślę, że oni z tego sezonu i tak są zadowoleni bo utrzymanie zapewnili sobie już dawno, a wciąż mogą zakończyć sezon na wysokim miejscu jednocześnie nie grając w pucharach. Może o to im chodziło? Gra w pucharach dla takiego bankruta to też w pewnym sensie kłopot i pewna kompromitacja.
1
@Stinger_ Gra w pucharach to przede wszystkim kasa - bankrutowi by sie chyba przydała
0
@LukaszFan Tylko za co,Oni będą jeździli do takiego np. Kazachstanu?
0
@LukaszFan Tak ale dostaną rywala z jakiegoś Kazachstanu, pojadą wyłapią 3-0 i odpadną. Na co im to? A za darmo tam nie pojadą.
0
@Stinger_ O ile tam pojadą.
1
@LukaszFan Za udział w poprzednim sezonie w 1 rundzie eliminacji Ligi Konferencji kluby dostały po 150 rys euro. Oczywiście gdyby tak Górnik wylosował kogoś kogo jest w stanie ograć i byłby to bliski wyjazd to na pewno by nie narzekali, a tak pojadą do Kazachstanu czy jakiegoś Azerbejdżanu i więcej kłopotów jak to warte.
0
@LukaszFan Skrócone wakacje, męcząca podróż na drugi koniec świata, widmo kompromitacji. Na co Górnikowi walka o eliminacje do europejskich pucharów? Same minusy.