La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

0

Jak ktoś jeszcze uważa, że sprzedaż Ronalda za 80-100mln to nie jest dobry pomysł to jest skończonym durniem. Gość bywa tragiczny i wczorajszy mecz tylko to potwierdził. Ponownie.

6

@Ziemny no ok, tylko jak Ty chcesz sprzedać tragicznego gościa za taką kasę?

0

@Safrani proste, Bayern oferuje 80mln a my się zgadzamy. United oferuje 100, my się zgadzamy. Wystarczy zwykła umowa kupna sprzedaży. Mam ci opisać przebieg negocjacji?

0

@Ziemny tak, opisz mi przebieg takich negocjacji. Napisz jeszcze co tam w tych ofertach jest, bo najwyraźniej je widziałeś. Ja nie widziałem. Co więcej, nie widziałem też, żeby jakikolwiek wiarygodny dziennikarz zajmujący się United coś takiego pisał. To samo tyczy się Bayernu.

0

@Ziemny wartość 80-100 mln i tragiczny piłkarz to chyba nie idzie w parze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?