La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

konto usunięte

1

Zapowiada się bardzo bliski mecz Pelicans - Thunder. Oby gospodarze wygrali i wnieśli jakieś emocje do tej serii. Szkoda że nie mają Ziona bo wyglądałoby to zupełnie inaczej

1

@MesQueUnClub96 Oby skończyło się 4-0.Dla Dallas/LA,byłoby lepiej gdyby trafili na takiego niezbyt rozgrzanego rywala w II rundzie.

2

@MesQueUnClub96 Bez Ziona ta seria traci jakikolwiek sens niestety.

3

@Encore Dlatego 4-0 dla OKC,i jutro Denver także zrobi sweepa.

4

@FcPortoFan1999 Trochę tych kontuzji jest.Giannis,Zion,Randle,Butler,Leonard wraca dopiero do jakiegoś rytmu bo jest zardzewiały w opór.

konto usunięte

3

@Encore Widzę, że topór wojenny zakopany z @MesQueUnClub96

2

@P33ck Nie mam z nikim tu toporu ale dodi sobie coś ubzdurał

2

@Encore I dlatego,On by musiał pokazać po prostu MVP performance aby wejść od razu na swój nominalny poziom.

konto usunięte

0

@Encore to bardziej pan @P33ck zaczął mówić o tym toporze

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Może siekiera wojenna? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?