La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

konto usunięte

4

Broniłem Xaviego głównie dlatego ze jak miałem wybrać jego lub Marqueza to wolę zostać z nim zwłaszcza że drużyna ostatnio zaczęła bardziej ogarniać na boisku ale jeśli potwierdzą się doniesienia o tym że on uważa że jego sztab szkoleniowy jest najlepszy i to skandal że mu każą go ulepszyć to wysiadamy.

4

@Emhyr Drużyna się bardzo poprawiła, ale jak zwykle w dwóch kluczowych momentach sezonu się zesrała

0

@Emhyr Nie jedziemy z nim, wysiadamy

0

@Luciano99 Coś z cyklu "Bardzo się starałeś,ale z gry wyleciałeś-Hehehe!"

konto usunięte

0

@Luciano99 Mi nie chodzi o wynik a o grę. Xavi na kartkę Araujo wplywu nie miał. Jak już się czepiać to o El Classico ale tam też dobrze wiesz co się wydarzyło

1

@Luciano99 dajcie juz kur.a spokój z tym meczem z PSG bo gdyby Araujo nie zawalił tego karnego to pewnie grali byśmy dalej bo to momentu kartki ten mecz wyglądał inaczej niż po. Z Realem nie graliśmy jakoś dizo gorzej, każdy widział że sędzię też nie pomogl

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?