La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

2

Myślę że bardzo dobra decyzja, żeby od przyszłego sezonu punktowała top12, a nie top10.

Kiedyś było dużo więcej awarii w F1, a teraz coraz częściej wszyscy dojeżdżają do mety.
Plus finalnie klasyfikacja zespołów będzie mniej losowa w tej drugiej części stawki, gdzie ktoś może dojeżdżać np. 5x na 11 miejscu, a rywal raz dojedzie na 10 i będzie przed Tobą w klasyfikacji.

0

@mekston I jak będzie wygląda klasyfikacja punktowa?

5

@Stinger_ mówią, że top7 ma punktować tak samo, a potem od 8 miejsca różnice co 1 pkt.

0

@mekston tak samo będzie z 13 i 12 miejscem jak teraz z Top 10.

Jeśli faktycznie chcą coś zmieniać mogli dawać punkty dla całej 20. Oczywiście jeśli ktoś by nie dojechał, to by tych punktów nie miał.

1

@Pressinho tylko chodzi o to, że jednak więcej zawodników walczy o te punkty

To jest dobry krok do przodu biorąc pod uwagę, że F1 też się zmienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?