- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 996 Culés
Gorące dyskusje
Stinger_
11
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Popitek12
0
Czy zdrada po pijaku się liczy? Bierzemy pod uwagę bardzo poważne pijaństwo że ledwo się... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
QQL5
31
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 996 Culés
0
Lubię Ilkaya ale czasami nawet najbardziej gorzką prawdę trzeba zatrzymać w gardle. Może nie zbeształ go jak burej suki, ale jednak ocenił jego decyzję. Myślę, że Gundo sprostuje swoje słowa przy okazji następnych wywiadów.
Araujo przeliczył sie w tej sytuacji, ale ani kibice ani tym bardziej zawodnicy nie mogą go mieszać za to z błotem.. tym bardziej, że miał milisekundy na podjęcie decyzji, a do tamtego momentu był mega solidny w dwumeczu i na przestrzeni całego sezonu. Zła decyzja, trudno, na następny rok będzie nauczka.
Forza, jeszcze liga nie jest stracona! Zatrzymamy białych na Bernabeu i do końca sezonu będą mieli gorączkę, skupiając się na dwóch frontach. Bayern mógł rzutem na taśmę zabrać Borussii mistrzostwo, to my też możemy! Morale w góre i do boju!
0
@busel004 Ale Araujo wyszedł i powiedział, że czerwona to 50/50, a jego czerwona kartka nie zabiła meczu tylko lekko wpłynęła na wynik meczu. To nie jest samokrytyka, czuje się jakbym słuchał Xaviego.
0
@busel004 to nie można już nic mówić? XD
0
@busel004 Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. To może jeszcze niech go Gundo pogłaszcze i przeprosi! Lubie Araujo , i to bardzo , ale zawalił po całości mecz chłopakom i to oni powinni być obrażeni a nie On. Może czas najwyższy żeby jeden z drugim zebrał porządny opierd…l za błędy to zapamiętają na długo. Bo jak do tej pory nic nie wyciągnęli z poprzednich klęsk w LM. Było minęło , fajnie jest , atmosfera w zespole bajkowa po co się stresować przegrana czy blamażem. Może już dość zabawy w dorosłych piłkarzy i czas zacząć nimi być.
0
@busel004 ja mam ten problem w tej sytuacji że to nie było 50/50 jak Urus mówi… bo to kolejna kartka w ten sam sposób z takim samym efektem, by nie szukać daleko klasyk i walka z Vinim. Problem jest taki że Arujo jest ofiarą swojej własnej gry, swojego „perfekcjonizmu” na zasadzie „ja nie dam rady?” Nawet stratą gola wtedy nic nie zmieniała. Zawalił, owszem, powiedziano to głośno? Owszem. Wziął na klatę i udowodnił w następnym meczu że to wypadek? Zobaczymy z meczem, ale z wzięciem na klatę mam mieszane odczucia….