La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

konto usunięte

3

Ciekawa jest historia Carlo w ostatnich latach. Jak trenował Napoli i Everton, to wydawałoby się, że chłop będzie powoli schodził z trenerskiej sceny, a tu przyszedł do madryciaków i wygrał wszystko co mógł i na tym raczej nie koniec. Nawet w tym sezonie - wyleciał podstawowy bramkarz i dwóch podstawowych ŚO, a oni dwa mecze w sezonie przegrali, zgarnęli już puchar i są faworytami do zdobycia kolejnych dwóch, tych najważniejszych. Zastanawiam się jakby Barca wyglądała pod wodzą Carlo. Wiadomo, że on nigdy tu nie trafi, ale po prostu byłbym ciekawy jakby to wyglądało. Choć za giganta taktycznego go nie uważam, ale ewidentnie chłop umie pracować z gwiazdami i dobrze ułożyć zespół, a zawodnikom znaleźć odpowiednie pozycje.

3

@P33ck +grają bez napastnika z topu

1

@Encore Ogólnie grają bez napastnika xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?