La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1669 Culés

2

Dokładnie 13 lat temu premierę miał pierwszy odcinek najlepszego serialu w historii - Gry o Tron.
Szkoda tego ostatniego sezonu.

2

@Zoker no dwa wcześniejsze zwiastowały że to nie skończy się dobrze

0

@Zoker niepopularna opinia- mnie się podobała całość, najnudniejszy był dla mnie wątek dorne i tych zajechanych córek

konto usunięte

3

@Zoker Nawet w TOP3 nie jest. Ostatni sezon spieprzony po całości. Przedostatni też słaby.

0

@TheNekro94 U mnie jest.

0

@TheNekro94 wiadomo że WW i całe Breaking Bad zjada GoT na śniadanie

0

@jakub1906 Jeszcze bardziej niepopularna opinia, ale mnie nigdy do siebie nie przekonał ten serial. Gustuję w innych klimatach.

konto usunięte

2

@TheNekro94 Jest ogólnie rzecz mówiąc top 1 w kwestiach mierzalnych. Obok Rodziny Soprano najbadziej rewolucyjny serial w historii oraz najpopularniejszy mimo iż pochodzący w momencie emisji- z niepopularnego gatunku. Mówia to zarówno eksperci jak i liczby.

1

@Zoker Dla mnie ostatni sezon nie był słaby.
Po prostu poprzednie tak były zajebiste że teraz każdy hejtuje że spieprzyli serial a to nie jest prawda.
Ostatnie sezony po prostu były bardzo dobre a nie genialnie

1

@Zoker pierwsze 4 sezony to majstersztyk, w szczególności 3 i 4, 5 i 6 są też b. dobre, 7 całkiem ok, ale 8... no wiadomo xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?