- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Encore
6
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
44 odpowiedzi
BORO_12
5
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
1
"Kiedyś, gdy byłem jeszcze komandosem, mieliśmy za zadanie szczepić małe dzieci przeciwko polio. Gdy skończyliśmy, opuściliśmy wioskę. Dogonił nas starzec z przerażoną miną. Zaraz po naszym wyjściu przyszli i poucinali maluchom ręce. Zobaczyłem stos małych rączek."
Wczoraj po meczu trafiłem na końcówkę"Apocalypse Now" i ten film przebija dzieło Conrada. To jest podróż do jądra szaleństwa, kompletnego rozbestwienia, do umysłów skrzywionych przez wojnę. Przeniesienie historii z serca Afryki do Wietnamu było po prostu genialne. A wszystko zmontowane i zarejestrowane w taki sposób, że niemal każde ujęcie jest czystym arcydziełem. Imo najlepszy film o Wietnamie i może nawet najlepszy film wojenny obok "Ścieżek chwały" i "Szeregowca Ryana".
0
@BorzyKrzys dla mnie obok Cienkiej Czerwonej Linii top 2 filmów wojennych.
Szeregowca Ryana uwielbiam tylko ze względu na świetnie zekranizowane lądowanie na Omaha i pełną brutalność tego desantu.