La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

konto usunięte

1

@Sulimo Chyba nic z tej dymisji.


0

@tristan87 Gdyby zmienili znów trenera to poziom dziadostwa w tym klubie przekroczyłby skalę. Niech dokończą te kilka spotkań i na spokojnie wybiorą kogoś klasowego.

0

@bartekvisca Tutaj zmiana trenera ma sens w obecnej sytuacji.

0

@bartekvisca Przecież to jest walka o kasę z pucharów i miejsca na koniec sezonu. Jak Rumak przep... Wszystko to będzie wielką tragedia.

0

@tristan87 To trzeba usiąść na spokojnie.

0

@barcelonaLM Na spokojnie to Oni zaraz wylecą z europejskich pucharów.

0

@tristan87 trzeba było myśleć przed przerwą reprezentacyjną a nie teraz. Tak chociaż było 2 tygodnie na pracę za zawodnikami. A też się nie oszukujemy tłumy z Lecha na kadrę nie wyjeżdżają:p
To samo w przypadku Legii

0

@bartekvisca @FcPortoFan1999 Niech poczekają aż Wypadną z pucharów i na spokojnie sobie to zaplanują. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?