La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

0

Kane dzisiaj już zaciera rączki na hat-tricka. Jest w formie. Co jak co, ale na Kolonię to potrafi się zmobilizować.

8

@kanver_ moze zacierac ale w 40 minucie nie ma jeszcze gola

Do hat tricka to daleka droga

0

@mekston patrząc na to, ile okazji tworzy sobie Bayern, to jak dalej będą tak grać i będzie trochę mniej pecha, hat-trick jest w zasięgu Anglika.

1

@kanver_ na razie bramki nie ma wiec o jakim hat tricku mosa

0

@mekston a czy ja mówię, że hat trick jest, czy co, bo nie rozumiem? Nie mogę też napisać, że zaciera sobie rączki na rekord Bundesligi, bo jeszcze go nie pobił?
Zresztą hat-trick to tylko wyolbrzymienie. Równie dobrze to może być hat-trick zmarnowanych okazji, zależy od Kane'a.

0

@kanver_ mozesz i pisac ze zaciera rece na 10 goli a ja moge napisac ze to jeszcze odleglejsza perspektywa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?