La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

2

Nie ma jak to głosować przeciwko swoim wyborcom. Niech KO zje tą Lewicę w pizdu niech se wezmie te kawiorowe babki typu Żukowska czy Czarzastego, bo ta Lewica, ktora w założeniu, ma działać w interesach uboższych, wspiera projekty, które będą napędzać sztucznych popyt. Oby kiedyś Zandberg, objął prym w lewicowym nurcie, bo jako jedyny z tej całej lewicy trzyma się swoich idei.

https://www.money.pl/gospodarka/wiceminister-krytykuje-rzadowy-program-mieszkaniowy-ale-go-popiera-7015825639385920a.html

0

@Matheu12 oni się skupili tylko na aborcji, a zapomnieli, że jest masa ludzi których ten temat nie dotyczy i nie interesuje. Taka lewica z twarzą Żukowskiej to jest dla mnie nie mniejszy pierd niż skrajne Konfiaki z twarzą Sławusia.

0

@Matheu12 wzięcie Żukowskiej to byłby pocałunek śmierci dla KO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?