- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1278 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1278 Culés
5
I dlatego mączka jest piękną nawierzchnią.Tu nie wyjdziesz na swój serwis i będziesz klepał po 1000 na godzine co podanie.Wymiany,technika,wytrzmałość i sprawność fizyczna bierze góre. @mekston
1
@Encore Mączka,jest najtrudniejszą nawierzchnią i dlatego wielu jej nie lubi.
0
@FcPortoFan1999 Takie są fakty.
1
@Encore Najnudniejsza nawierzchnia w tourze. Idealna do spania.
2
@Encore I jest tylko jeden tenisista, który ma minimum 3 WS na każdej nawierzchni
1
@Encore No tacy przebijacze to mają najlepiej tutaj. Grasz do błędu rywala
0
@Encore Dlatego tutaj tak ciężko gra się tym najmocniej serwującym.Tak próbuję sobie przypomnieć jakiegoś serv-bota który wygrał Roland Garros i w sumie to nie wiem kto był takim ostatnim...czy Stana Wawrinkę,można pod to podpiąć?
0
@MesQueUnClub96 Nie no lepiej wyserwowac mecz xD
3
@Encore najmniej szczescie decyduje - wiadomo pojedyncze pilki moga miec zaskakujace odbicia vs hard ale pojedyncze strzały nie pomagą a skill gry z głębi kortu jest kluczowy
Serwbotowanie również ograniczone do minimum
2
@mekston Dlatego tak wielu servbociarzy znika w okresie mączkowym w porównaniu do harda i trawy.
0
@Encore Wolę dobry ofensywny tenis z serve and volley niż moonballe i 10-sekundowe uderzenia
3
@MesQueUnClub96 I po tym poznaje się tych największych.Kto zwyczajnie jest najsilniejszy w takich wymianach.
3
@MesQueUnClub96 ciekawe, czyli tenis Serba średnio odpowiada bo on nie gra aż tak wiele serve&volley
Musisz byc wielkim fanem Tima Henmana
0
@mekston Znowu czytanie ze zrozumieniem szwankuje. Gdzie ja mówię o samym S&V? Jesteście mistrzami we wmawianiu słów które nie padły
2
@P33ck Jest to wielkie osiagniecie i tego nie neguje p33ck'u
2
@MesQueUnClub96 ludzie, którzy uważają mączkę za najlepszą nawierzechnie, bo najtrudniejsza i tu się gra techniczny tenis to nigdy w tenisa nie grali i pewnie nawet rakiety nie trzymali w łapie
0
@Cvzx Najwolniejsza piłka i najwyższy kozioł. Na trawie jak zagrasz slice to na odebraniu przy dobrym zagraniu uderzasz rakietą w ziemię
0
@Cvzx A która jest w takim razie najlepsza?