- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
9
Pamiętam jak po tym słabym sezonie w PSG ( jak na niego oczywiście bo liczby i tak miał dobre), gdzie był nieswój, trochę zagubiony, jak człowiek odzwyczaił się od jego meczów pełnych pasji i chęci przyszedł ten mecz i wszystko wróciło, a wystarczyło zamienić koszulkę na tę Argentyny. Świetny był w tym meczu.
0
@SkilledHydra16 ciezko pojąć dlaczego poszedl do psg
0
@SkilledHydra16 ugotował w tym meczu, kolejny mecz z cyklu bez gola a absolutnie topowe spotkanie
2
@tarantino10 Wcale nie jest to ciężkie do pojęcia. Barca w ostatniej chwili go wydymała, a PSG się zaoferowało i był to naturalny wybór biorąc pod uwagę, że City już nie było w grze.
0
@Kubsoleon plus w PSG było wówczas kilku graczy z Ameryki Płd, w tym Argentyny. Był tam też Neymar.