La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

0

Lech Poznań wygrywa z Pogonią Szczecin i wskakuje na 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Wiadomo, że w Ekstraklasie nie ma łatwych meczów ale jeśli z tym terminarzem i z terminarzami największych rywali nie skończą sezonu na podium to będzie to znak kompromitacji - tak to widzę.

0

@Stinger_ Pogoń,wydaję mi się że dzisiaj znacznie oddaliła się zaś od mistrzostwa.

1

@FcPortoFan1999 Jak to Pogoń. Mam wrażenie, że w tym meczu byli dużo lepsi, a mimo to przegrali. Teraz zwycięstwo Jagiellonii i moim zdaniem Pogoń już bez szans. Przy zwycięstwie Legii jeszcze będą w grze ale wątpię w mistrzostwo dla Pogoni.
Dlatego też uważam, że jeśli finał PP odbędzie się normalnie to Wisła Kraków może to wziąć. Polski Tottenham nie jest gotowy na trofea.

0

@Stinger_ Dla nich teraz mecz w Warszawie niezależnie od wyniku będzie beznadziejny,bo albo odjedzie Legia z lepszym od nich bilansem albo Jaga odskoczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?