La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

0

Tak patrzę teraz na terminarz Legii Warszawa w tym sezonie do końca rozgrywek i mają z dzisiejszym meczem 8 spotkań do rozegrania ale w tym 4 mecze z absolutną czołówką - Jagiellonia, Śląsk, Raków, a potem pod sam koniec sezonu jeszcze Lech Poznań.
Jeśli Legia zrobi z tego mistrzostwo to będzie coś niesamowitego tym bardziej, że nie są liderami i mają kilka punktów straty.

0

@Stinger_ nie no, nie świruj:)

0

@Stinger_ nie zrobi:)

0

@Stinger_ Ich terminarz,to w zasadzie każdy mecz na noże.Dzisiaj Jaga,za tydzień wyjazd na Raków,za dwa tygodnie Śląsk,później Mielec i jeszcze przy okazji wyjazd do Poznania w maju.

1

@escarabajo Myślę, że tego nie zrobią ale przyznasz, że jeśli przy takiej stracie punktowej i takim terminarzu zostaną mistrzami to jednak będzie coś niesamowitego.

1

@Stinger_ oczywiście, ze to byłby konkret, ale jakoś tak… no nie dowierzam:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?