- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Karol145
7
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Encore
4
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
3
Mówcie co chcecie,ale jak człowiek sobie przypomni o naszym awansie na EURO to od razu się gęba śmieje. Dawno czegoś takiego w kibicowskim życiu nie odczuwałem.
1
@maroon tylko wiesz że nie możesz za mocno się cieszyć...
2
@maroon Ja oglądałem ten mecz zupełnie bez emocji. Czy wygrają czy przegrają.. jeden ch..j. Na myśl o grupie z Holandią, Francją i Austrią i tak mam świadomość, że niczego nie ugrają
3
@maroon Przecież to jest tylko AWANS. Cieszyć to się może Gruzja. Polska przy takiej kadrze powinna z palcem w tyłku awansować na taki turniej.
0
@dv7wisnia XD .
1
@maroon wreszcie czułem jakieś emocje, oglądając naszą reprezentację. Dawno tego nie oglądałem meczu Polski z emocjami.
0
@dv7wisnia Ja włączyłem mecz w 116 minucie, bo widziałem na flashscore, że jest 0:0 i usnąłem po pierwszym karnym XD
Takie to emocje mi towarzyszyły.
0
@maroon U mnie podobnie. Nie liczy się dla mnie teraz to, że mamy tak trudną grupę, cieszę się, że jedziemy na ten turniej. Jak Polacy biorą udział w Euro kompletnie inaczej się ogląda taki turniej. Dużo ludzi na siłę próbuje sobie odebrać radość z awansu(bo trudna grupa, bo awans dopiero w barażach, bo po karnych dopiero). Ja jestem zdania, że należy czerpać jak najwięcej pozytywnych emocji z piłki nożnej, bo właśnie o to chodzi.
2
@mr Barca @chavez Otóż to. Rozsądek na bok. Cieszmy się chwilą. @Bobo25 No wiem - co niektórych to drażni że ktoś się cieszy z awansu na turniej.